12.04.2013 року

05.06.13

Сільський голова Ю.Деркач повідомляє:

- Все, що робиться в селі для розвитку соціальної сфери, стає можливим тільки завдяки фінансовій підтримці спонсорів - підприємців, фермерів, організацій, які працюють на території громади. Це, зокрема, ТОВ “Агротехбаза” (О.Гру­бик), депутати районної ради В.Сандул, В.Панич, підприємці О.Стахов, П.Семеляк, В.Г.Дудник, В.Я.Дудник, П.Бойко, С.Костюк, фермери С.Матіяш, В.Брикуля. Їм велике спасибі за надану допомогу, за те, що  в минулому році ми мали змогу відремонтувати 1,4 км. доріг на 85 тис. грн., освітлити 2,3 км. вулиць. І надалі працюватимемо в напрямку розвитку соціальної сфери. Плануємо в цьому році освітлити ще 5 - 7 км. Вже частково закуплені матеріали, у квітні плануємо освітлити 2,5 км. вулиці Чапаєва.